
Поредно безумно „усвояване“ на средства в болницата в Пазарджик, управлявана от компрометирания Красимир Темнилов – след „блестящия ремонт“ на спешното отделение, който се точи вече 2 години, затова пациенти се приемат в пералното, докторът започна изграждането на… хеликоптерна площадка.

Изпълнителният директор на МБАЛ-Пазарджик Красимир Темнилов е за прокурор
„Скоро очаквайте и космодрум… Преди 2 месеца изсякоха вековни дървета, преди седмица изкопаха дупка да правят площадка за хеликоптер до спешното, което в момента е в пералното помещение, т.е., в избата.
Няма легла, където да приемем хората, те площадки правят, за да крадат пари“, бесни са източниците на Краля на Мрежата от медицинското заведение в Пазарджик.

Катя Ивкова да разпореди пълна проверка на болницата, настояват в Пазарджик
Според тях министърът на здравеопазването Катя Ивкова трябва да назначи спешна проверка на финансовото състояние на болницата и на нейните ръководители.

„Как да обясним на пациентите, че няма легла и макар да са за лечение, ги държим в коридора“, чудат се пазарджиклии.

Според тях е нужна и спешна прокурорска проверка за сигнал, според който бизнесмен е изнудван за пари всеки месец.
Очаквайте продължение в Краля на Мрежата
Материалът Краля на Мрежата до здравния министър: Болницата в Пазарджик строи хеликоптерна площадка, пациентите лежат по коридорите (ВИДЕО + СНИМКИ) е публикуван за пръв път на Краля на Мрежата.
Не бъди безразличен ! Сподели статията с твоите приятели
Народ
Be the first to comment