Лошо изиграната от ПП-ДБ бивша шефка на Агенция „Митници“ Петя Банкова смени изцяло сферата на развитие и вече е дипломиран интегративен психотерапевт под супервизия, видя репортер на Краля на Мрежата. Банкова, която беше поставена за митничар №1, за да обера негативите от корупционните схеми на „подмяната“, загърби държавната софра, на която успешно продължават да папкат