Нови протести ще организира „Демократична България“ заради недоволството от политиката на мнозинството в Народното събрание и назначенията в правителството. Това съобщи в. „Филтър“, като се позовава на свои източници от редиците на градското десница. Митингите под прозорците на властта са само идея, но още тази седмица тя ще бъде разпространена в кулоарите на парламента, за