За първи път в историята на футбола ни президент на БФС поиска отстраняването на съдия до края на сезона с декларация. Според конвенцията на УЕФА работата на Съдийската комисия е независима и никой няма право да се меси в нейната работа. България е подписала тази конвенция и получава пари от евроцентралата за това. На прицела