54 000 евро са дарени за новата инициатива на Мария Цънцарова „Извън ефир“, похвали се самата тя във Фейсбук. Сумата е събрана само за две седмици, а целта е подкрепа на независимата журналистика. В платформата на новата медия няма списък на дарителите, но по информация на в. „Филтър“ сред тях са няколко депутати от ПП-ДБ.