Скандалите в Столична община не стихват и въпреки медийния филтър над случващото се, все пак издънките излизат наяве. Информатор на Краля на Мрежата вече разказа за плана на изпадналите в корупционна изолация ПП и ДБ, които били решени буквално да затрият Столичния инспекторат чрез зам.-шефа Павлин Коджахристов – Г-н Столевка. Структурата е на пряко подчинение