Първо Окръжният съд в Кърджали, а след това и апелативните магистрати в Пловдив отрязаха мераците на бивш шофьор на автобус да получи обезщетение в размер на 6 милиона евро. Исковата молба бе върната, а производството по делото прекратено, научи 24rodopi.com. Последна инстанция за родопчанина остава Върховния съд. Припомняме, че огромният по размери иск е направен